Vodafone Arslanlar Bilişim / Ali Arslan

Özşeker İnş. Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde, Ankara ilinin Sincan ilçesinde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır.

Özşeker İnş. olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

Ankara ilinin Sincan ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Özşeker İnş. güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vodafone Cep Merkezimiz Özşeker İnş. bekliyoruz.Ankara ilinin Sincan ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Arslanlar Bilişim güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de Arslanlar Bilişim Cep Merkezimize bekliyoruz.